Dětské centrum Liberec
příspěvková organizace

VánoceDatum konání:
22.12.2013

V letošním roce jsme Vánoce slavili hromadně 22. prosince 2013 v prostorách naší velké herny. Pro děti byl připravený hezký vánoční stromeček a velká hromada dárečků. Všem dětem to moc slušelo a na vánoce se velmi těšily. Aby byla oslava vánoc tradiční, počkali jsme, až se venku setmí, rozsvítili jsme stromeček a počkali jsme na děti, až dorazí. 

Děti se nahrnuly do herny a s úžasem zůstaly hledět na rozsvícený vánoční stromeček a dárečky. Pak jsme rozsvítili a rozdávání dárečků mohlo začít. Každé dítě si pod stromečkem našlo několik dárků, dárečků a darů. Všichni nadšeně trhaly vánoční papíry, krabice a hned si chtěli se vším hrát. Všude se ozýval jásot a smích dětí i dospělých. Panovala krásná vánoční nálada, kterou dokreslovalo hezky vyzdobené prostředí a zvuk vánočních koled.

Po rozbalení všech dárků a mírném zklidnění, následovala tradiční štědrovečerní večeře. Nechyběl řízek ani brambory a samozřejmě ani vánoční cukroví. Děti vypadaly velmi spokojeně a ještě dnes mluví o tom, kdy zase přijde Ježíšek a přinese nám krásné vánoční dárky. 

Děkujeme všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na přípravě a realizaci této akce. Všem patří velké DĚKUJEME!!!!

  

  

  

  

  

  

  


kuliberec dětské centrum sluníčko