Dětské centrum Liberec
příspěvková organizace

Máchovo jezero 2013Datum konání:
10.6.2013
Datum ukončení:
16.6.2013

Ve dnech od 10. do 16. června 2013 jsme se s dětmi vydali na ozdravný pobyt k Máchovu jezeru. Jeli jsme tam již druhým rokem a velice jsme se na to těšili. Příjezd i odjezd byl malinko hektický, ale to už tak bývá. Cestovali jsme vlakem a děti z toho měly radost a velký zážitek. Po cestě nás čekalo několik přestupů a dokonce i výluka, tudíž jsme si cestu vlakem užili se vším všudy.

Po příjezdu na místo jsme se šli ubytovat a najíst. Děti si pak po obědě odpočinuly, aby načerpaly sílu na dovádění. Celý týden nám přálo počasí, což nás velice těšilo. S dětmi jsme tak mohli podniknout různé výlety, hry apod. Děti velmi lákala voda, ale protože ještě nebylo takové teplo a voda byla studená, vynahradili jsme jim to alespoň koupáním v bazénu, který jsme v rámci ubytování měli k dispozici. Děti si rády hrály na písečné pláži, kde měly dostatek prostoru pro svou hru. Také jsme se vydali na projížďku parníkem po Máchově jezeře. Protože se nám jízda vlakem velmi zalíbila, vydali jsme se také na výlet do České Lípy, kde jsme navštívili místní cukrárnu. Vzhledem ke krásnému prostředí, ve kterém jsme se nacházeli, jsme podnikali různé vycházky po blízkém okolí – k vodě, do lesa apod. Děti byly nadšené a moc se jim tam líbilo.

Celkově se tento ozdravný pobyt vydařil. Nejen, že vyšlo počasí, ale také jsme se všichni vrátili bez újmy na zdraví, a co hlavně, všichni spokojení. 

  

  

  

  

  

  


kuliberec dětské centrum sluníčko