Dětské centrum Liberec
příspěvková organizace

Ozdravný pobyt - Bezděz 2012Datum konání:
11.6.2012
Datum ukončení:
17.6.2012

Na ozdravný pobyt jsme se s dětmi vydaly v červnu, konkrétně od 11. do 17. 6. 2012. Našim cílem byl hotel Bezděz v obci Staré Splavy, kousek od Máchova jezera.

S dětmi jsme se vydaly na cestu vlakem. Byl to pro ně hezký a neznámý zážitek. Některým se cesta vlakem líbila, jiným bylo špatně, ale i to k tomu patří. Na místo jsme dorazily kolem oběda, takže se děti najedly a pak šly rovnou do postelí. My jsme se zatím zabydlely a těšily se na týden před námi.

 Děti si celý pobyt moc užily. Nejvíce ocenily písečnou pláž, na které by strávily všechen čas. Vybavení kyblíčky, lopatkami, hraběčkami apod. si krásně hrály. Nicméně jsme toho stihly mnohem víc. Procházky přírodou a lesem, sbírání borůvek, koupání v hotelovém bazénu i v Máchově jezeře, výlet parníkem a další.

Z počasí jsme si zažily vše, kromě sněhu, tedy od deště až po tropické počasí, proto jsme byly rády, že můžeme využít veškeré možnosti, které hotel i okolí nabízelo. Celkově jsme tento pobyt zhodnotily velice hezky. A děti, když si prohlížejí fotky z pobytu, také.

Už teď se těšíme na další pobyt.

 

Fotogalerie zde

 

kuliberec dětské centrum sluníčko